196. Dunaj - Bálint Hirkó
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 83 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 17d 9h 41m 3s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč