Struktury
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 30/70, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 18 cm, rámování: 19 x 19 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč