195. M. Malina - Dívka s králíkem
signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 60,5 cm, výška: 67 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 17d 9h 35m 27s
Vyvolávací cena: 3 800 Kč