Koráb
Autor: Vladimír Suchánek
(1933 Nové Město nad Metují - 2021)
signováno uprostřed dole, číslováno 37/100, paspartováno, zaskleno (prasklé), olepeno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: litografie
Šířka: 7 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 29 x 20,5 cm
Konec dražby: 03.06.2024 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč