Vánice
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 40 x 48,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč