V kuchyni

Autor: Václav Špála
(1885 Žlunice - 1946 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reverzu signatura a název
Technika: kresba, datace: 1920
Šířka: 12,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: paspartováno 25 x 21,5

Konec dražby: 21.08.2024 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč