192. Cesta v lese
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 28,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.10.2024 21:03 SELČ
Zbývá: 17d 9h 37m 35s
Vyvolávací cena: 800 Kč