33. Mokřiny
Autor: Ladislav Leitgeb
(1920 Kunovice - 2005)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 97 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 106 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 17d 8h 34m 40s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč