Písmo v umění
Vpravo dole datováno a signováno, číslováno vlevo dole 149/150, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 55 cm, rámování: 60 x 45 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.04.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč