191. JV - Krajina s řekou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 27 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:03 SELČ
Zbývá: 17d 9h 39m 19s
Vyvolávací cena: 500 Kč