Potok Kačák Dědkův mlýn
Autor: Daniel Mendl
Signováno vpravo dole, rámováno.
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 36,5 x 47,5 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč