Dušínky
Autor: Daniel Mendl
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 58 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč