Marta s partou
Autor: Daniel Mendl
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč