189. Gondola
Značeno vespod raženou značkou a sériovým číslem, imiace popraskání, chybí vrchní část hudebního nástroje.
Materiál: porcelán
Šířka: 50 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 18d 9h 37m 25s
Vyvolávací cena: 4 000 Kč