1. Párové obrazy - XL Formát

Autor: František Skála
(1817 Písek - ?)

Horská krajina - signováno vpravo dole, olej na plátně, rentoilováno, rámováno v blondelovém rámu.
Alpská krajina - olej na plátně, rentoilováno, rámováno v blondelovém rámu.
Konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou
Technika: olej na plátně, materiál: zandí strana kryta papírem
Šířka: 135,5 cm, výška: 94,5 cm, rámování: 105 x 145
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 17d 19h 55m 18s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč