Studie aktu I.
Autor: Jiří Ščerbakov
(1926 Hradec Králové - 2007)
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: tuš, datace: 1950
Šířka: 18 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč