186. Doležal - Loďka na řece
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 21 cm, rámování: 29,5 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:01 SELČ
Zbývá: 17d 9h 29m 24s
Vyvolávací cena: 350 Kč