173. Muž s dýmkou
Autor: Richard Lander
(1904 Praha - 1982 Praha)
Signováno tužkou vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 30
Konec dražby: 07.10.2024 20:57 SELČ
Zbývá: 17d 18h 54m 51s
Vyvolávací cena: 400 Kč