155. Krajina v západu Slunce
Autor: František Vavřina
(1879 Kyšperk u Žamberka - 1935 Rájecké Teplice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 36 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:51 SELČ
Zbývá: 18d 6h 59m 26s
Vyvolávací cena: 800 Kč