Interiér 17. století
spolupráce s J.B. Michael, podle obrazu Davida Tenierse mladšího, název, signováno, rámováno, zaskleno, poškozený rám
Technika: mědirytina
Šířka: 59 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 56,5 x 72
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč