Stromy ve větru
Autor: Jaroslav Zrůst
(1911 Telecí - 1972 Prackovice nad Labem)
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: volná deska
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč