R. Sýkora - Ve vesnici
Signováno vpravo dole, rámováno. Deska prohnuta.
Technika: olej na překližce
Šířka: 55 cm, výška: 29 cm, rámování: 37 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč