105. Kameníci

Autor: Joža Koudelka
(1877 Klobouky u Brna - 1960 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 62,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 52,5 x 66
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:34 SELČ

Zbývá: 17d 18h 43m 21s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč