Mostek
Autor: Jaroslav Pokorný
(1903 Praha - 1969 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie, datace: 1947
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list 30 x 40 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč