Chata v poli
Autor: Vlastimil Lebeda
(1906 České Budějovice - 1995 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 54,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 66
Konec dražby: 09.09.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč