Lustr stropní dřevený
šestiramenný původně svíčkový vyřezávaný zlacený dřevený lustr, později elektrifikovaný, skleněné nástavce na obímky pozdější, jedna jiná, pošk. Dřevořezna zlacena plátkovým zlatem, nutné restaurovat.
Datace: 18. století
Šířka: 85 cm, výška: 104 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč