Dřevěný rám - 2 kusy

vnitřní rozměr rámu: 43,5 x 53,5 cm, druhý rám: 60,5 x 74,5 cm, vnitřní: 50 x 64,5 cm
Rámování: 51 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.08.2024 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč