Portrét ženy
Autor: Milan Schiller
(1914 Praha - 2002 Praha)
pochází z pozůstalosti autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 71,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč