Praha, konvolut 4ks

Autor: Milan Schiller
(1914 Praha - 2002 Praha)

pochází z pozůstalosti autora, dvě grafiky signovány vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: cca 42 cm, výška: cca 15 cm, rámování: cca 16,5 x 44

Konec dražby: 09.09.2024 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč