195. Rybník u Třebové
Autor: Milan Schiller
(1914 Praha - 2002 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na reversu autorský štítek, pochází z pozůstalosti autora
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 83
Konec dražby: 07.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 17d 16h 29m 51s
Vyvolávací cena: 700 Kč