Pohled na vesnici
Autor: Miroslav Pokluda
(1919 Staříč - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 73 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč