Za humny
Autor: Miroslav Pokluda
(1919 Staříč - ?)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olejová tempera
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 78 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč