Kytice ve váze
Autor: Miroslav Pokluda
(1919 Staříč - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 55/110, na reversu štítek galerie Mazur. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 60 cm, rámování: 87 x 61 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč