Z lesní říše
Autor: Stanislav Lolek
(1873 Palonin - 1936 Uherské Hradiště)
Signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole tužkou zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 33,5 x 30,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč