178. A. Seifert - Portrét ženy
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 71 cm, výška: 89,5 cm, rámování: 111 x 92
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.10.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 17d 18h 59m 43s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč