Na vesnici
Autor: Rudolf Peithner
(1895 Praha - 1966)
signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč