Konvolut obrazů - 2 kusy
signováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 42 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč