Na pobřeží
Autor: František Michl
(1901 Domažlice - 1977 Domažlice)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč