175. K. Neumann - Zátiší s květinami a ovocem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 63 cm, rámování: 81 x 93,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:58 SELČ
Zbývá: 17d 7h 24m 52s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč