Hory
signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč