53. Domy, Praha
Autor: Karel Votlučka
(1896 Plzeň - 1963 Plzeň)
Signováno tužkou vpravo dole, paspartováno.
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 60 x 43,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:17 SELČ
Zbývá: 17d 17h 37m 16s
Vyvolávací cena: 500 Kč