Sklenář - Abstraktní kompozice
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akryl, materiál: karton
Šířka: 42,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 32,5 x 47 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč