Město s hradem
Autor: Ctirad Stehlík
(1938 Praha - 2003 Praha)
vlevo dole číslováno 95/200, signováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 62 cm, výška: 20 cm, rámování: 31 x 70 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč