169. Hájek? Rybník ve vesnici
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 49,5 x 63,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:56 SELČ
Zbývá: 17d 7h 7m 28s
Vyvolávací cena: 600 Kč