168. G. Kühler - Krávy u potoka
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 73 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 75 x 94
Konec dražby: 09.10.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 18d 7h 24m 25s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč