Žně
Autor: Karel Šmíd
(1914 Vídeň, Rakousko - 1985 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 77,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 350 Kč