83. Akt sedící ženy I.
Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 43 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 17d 8h 28m 46s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč