81. Skupinový akt
Autor: Petr Zlámal
(1949 Olomouc)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 29 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 41,5 cm
Konec dražby: 08.10.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 17d 9h 2m 49s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč