165. Na náměstí

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 32 cm

Konec dražby: 07.10.2024 20:54 SELČ

Zbývá: 17d 19h 2m 53s

Vyvolávací cena: 500 Kč