Diana
signováno vpravo, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 26 cm, rámování: 28 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč